بهترین دوره ی آموزش کاتلین 

آموزش زبان برنامه نویسی کاتلین

کاتلین یک زبان برنامه نویسی شیرین و جدید است که توسط شرکت جت برینز ساخته شده است . زبان برنامه نویسی کاتلین در ابتدا با هدف قرار دادن پلتفرم اندروید در قلب برنامه نویسان جهان جای باز کرد . 

اما زبان کاتلین یک زبان برنامه نویسی کراس پلتفرم است و فقط در اندروید کاربرد ندارد . از برنامه نویسی سمت سرور بگیر تا برنامه نویسی مک و لینوکس و ویندوز و . با کاتلین قابل انجام است .

آموزش کاتلین چقدر [ سخت/آسان ] است ؟ 

آموزش کاتلین سخت است یا آسان ؟‌

باور کنید راحت ترین زبان برنامه نویسی دنیا که یاد گرفتم کاتلین بود البته دوره ی اموزش استاد نیک زاد برای زبان کاتلین بهترین منبع فارسی بود که من استفاده کردم و ازش نتیجه گرفتم وتضمین میکنم که بهترین کیفیت رو برای شما هم خواهد داشت . 

این دوره ی آموزشی کاتلین طبق گفته سایت اصلی اش 99 جلسه ی ویدیویی فارسی به همراه سورس کدهای کمک کننده و خیلی عالی بود که باعث شد من در کمتر از مدت زمان کمتر از یک ماه به این توانایی دست پیدا کنم که برنامه نویسی اندروید انجام بدم  

بهترین دوره ی آموزش کاتلین که دیدم چی بود

کاتلین ,برنامه ,نویسی ,  ,زبان ,ی ,برنامه نویسی ,زبان برنامه ,دوره ی ,بهترین دوره ,کمتر از ,زبان برنامه نویسی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تهران نیوز شهدا مرغ سحر کارفابلاگ دانلود ماهواره جیبی اندروید نسخه طلایی گنجینه دانلود کتاب های دانشگاهی pdf تفکر در مورد زندگی رمز ارزها محصولات ایکیا